Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Żarówki LED Warszawa

Oświetlanie przestrzeni oraz pomieszczeń jest dziś prostsze niż kilkanaście lat temu. Żarówki LED mają w tym swój duży udział. Dzięki cechom, jakimi charakteryzują się poszczególne elementy z zakresu oświetlenia LED, żarówki mogą znaleźć swoje zastosowanie praktycznie wszędzie. LEDy coraz częściej montuje się w domach i mieszkaniach.

Do każdego pomieszczenia można dopasować odpowiednie parametry profili aluminiowych LED, w których znajdują się żarówki i diody. Możliwe jest także wybranie dowolnej barwy światła, w zależności od funkcji, jaką ma pełnić pomieszczenie. W naszej ofercie znajdą Państwo żarówki LED o barwie ciepłej, chłodnej oraz neutralnej. Odpowiednie oznaczenia pozwolą Państwu wybrać odpowiedni kolor światła do każdego pomieszczenia, jakie znajdują się w domu.

Wszystkie typy oznaczeń są dokładniej opisane w tym miejscu.

Żarówki LED cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w przypadku mieszkań prywatnych. Dzięki cechom żarówek, znajdują one swoje zastosowanie również w powierzchniach firmowych, biurowych oraz w przemyśle. Technologia LED pozwala na uzyskanie maksymalnych osiągów w zakresie oświetlenia. Oznacza to, że żarówki są wytrzymałe i cechują się długą żywotnością. Możliwość wyboru odpowiedniej barwy światła pozwala nadać danemu pomieszczeniu konkretne cechy.

Kształty żarówek, jakie można dostać w sklepie internetowym LumenTEC, mają różne kształty typu kulka, świeczka oraz żarówki diodowe i żarniki halogenowe.

Moc i barwy żarówek LED

Technologia LED zapewnia Państwu wykorzystanie najlepszych możliwych rozwiązań w zakresie oświetlania domu. Żarówki LED dają więcej światła niż ciepła – odwrotnie niż w przypadku żarówek tradycyjnych. Są one tańsze niż ich tradycyjne odpowiedniki. To z kolei przekłada się na oszczędność pieniędzy i energii, jaką zużywa żarówka LED. Oferujemy Państwu szeroki wybór wśród popularnych typów żarówek. LumenTEC posiada w ofercie żarówki LED e14, e27, gu10 czy ar111. Żarówki mogą mieć barwy chłodne lub ciepłe, w zakresie od 2200K do 10 000K.

Cechy żarówek LED przekładają się na możliwość ich szerokiego zastosowania. Od kilkunastu lat, żarówki LED coraz częściej znajdują swoje zastosowanie w przestrzeniach biurowych oraz w budynkach użyteczności publicznej.

Ochrona żarówek LED

Żarówki LED są wykorzystywane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków. Częstym rozwiązaniem naszych klientów jest montaż żarówek LED na tarasie, po zewnętrznej stronie budynku oraz bezpośrednio na ogrodzie czy w trawie. Najczęściej lampy, taśmy i diody LED, są umieszczane w profilach aluminiowych. Rolą profili jest ochrona diod, które znajdują się wewnątrz. Profil zapewnia odpowiednią ochronę przed działaniem wilgoci, przed uszkodzeniami mechanicznymi i zwarciami. Dodatkowo, żarówki znajdujące się w odpowiednio dobranych profilach, są o wiele bardziej wytrzymałe i cechują się długą żywotnością. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego LumenTEC.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl